< Zpět

CENÍK SLUŽEB BOMTON CLINIC

APLIKACE BOTULOTOXINU

Cena služby

Botulotoxin je aplikován do svalu zodpovědného za vrásky a to pomocí velmi tenké jehly. Obvykle je potřeba několik drobných vpichů v závislosti na části obličeje. Botulotoxin je možno aplikovat i při nadměrném pocení v podpaží, eventuálně na ploskách nohou.

 
Glabela ,,mračivka,, 3 000 Kč
Čelo 3 000 Kč
Celé čelo /glabela + čelo/ 4 200 Kč
Vrásky kolem očí 3 000 Kč
,,Bunny nose,,  1 500 Kč
Brada 1 500 Kč
Žvýkací sval - zúžení obličeje 6 500 Kč
Pocení - podpaží 12 000 Kč

APLIKACE KYSELINY HYALURONOVÉ

Cena služby

Injekční výplně kyselinou hyaluronovou jsou používány ke korekci vrásek, zvýraznění kontur obličeje, doplnění objemu a hydrataci rtů, oživení pokožky v dekoltu, na krku a na rukou.

 

 
Rty od 8 500 Kč
Kruhy pod očima od 8 500 Kč
Nosoretní vrásky od 8 500 Kč
Konturace čelisti od 9 900 Kč
Lícní kosti od 9 000 Kč
Vrásky nad horním rtem od 5 000 Kč
Brada od 8 500 Kč
Hřbety rukou (2ml) od 15 000 Kč

SKINBOOSTER

Cena služby

Ošetření skinbooster je ideální metodou pro hloubkovou hydrataci a omlazení unavené a vysušené pleti. Je vhodná nejen pro ty, kdo na sobě pozorují první známky stárnutí, ale i pro mladé, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná.

 

Skinbooster 1 ml

7 500 Kč

VITAMINOVÉ INFUZE

Cena služby

Pokud se cítíte unaveně, přepracovaně a vyčerpaně, jsou vitamínové infuze (A, C, E) pro vás to pravé. Tato velice rychlá, ale účinná terapie vás nastartuje, zbaví únavy a posílí imunitu. Vitamínové infuze jsou vhodné i jako prevence před onemocněním v zimním období. Nitrožilní aplikací docílíme mnohonásobně vyšší koncentrace vitamínů než při klasické aplikaci ústně.

 
1 ošetření 1 500 Kč

LIPOLÝZA PODBRADKU

Cena služby

Podbradek či dvojitá brada je estetický problém. Jde o nahromadění a uvolnění tukové tkáně v oblasti podbradku, které narušuje jak vnímání vaší vizáže, tak i kontury celého obličeje. Díky ošetření přípravkem Belkyra vám můžeme trvale pomoci.

 
Belkyra 1 ošetření 12 000 Kč

BĚLENÍ ZUBŮ PŘÍSTROJEM ZOOM

Cena služby

Bělení zubů se provádí pomocí přístrojem Philips Zoom. Tato značka patří mezi nejlepší a nejžádanější na světě. Zaručuje osvědčenou a bezpečnou metodu bělení zubů. Zákrok je kombinací profesionálního a domácího bělení.

 
1 ošetření 8 990 Kč

PLAZMATERAPIE

Cena služby

Tato metoda dokáže rozjasnit a napnout pleť, vyhladit vrásky. Pozitivní regenerační účinky a vyšší tvorba kolagenu se obvykle dostaví do dvou týdnů po aplikaci. Dokáže toho ovšem mnohem více. Vyživuje pokožku po menopauze, optimalizuje jas pleti, dodává pokožce „šťavnatost“, aktivně hydratuje unavenou pleť, regeneruje kožní buňky zničené UV zářením, zlepšuje hojení. Léčí alopecii, tedy padání vlasů nebo plešatění.

 
1 ošetření 5 990 Kč
1 ošetření obohacené o kyselinu hyaluronovou 7 990 Kč