Vyzkoušejte to nejúčinější a nechte se překvapit, jak skvěle a mladě budete opět vypadat.

Speciální procedury

Bomton patří mezi nejmoderněji vybavená studia světa. Naše zkušenost i možnosti, nejúčinnější procedury a školení profesionálové, to je rovnice, která s vámi počítá. Výsledkem je skutečná změna, kterou jistě pocítíte.

Vybrané služby

 • Kyslíková mezoterapie

  Neinvazivní účinná metoda omlazení pokožky obličejových partií, krku, dekoltu i rukou pomocí aplikace speciálního léčivého roztoku. Jedná se o neinvazivní zásah, který podporuje revitalizaci pokožky.

 • Universal Contour Wrap

  Speciální obinadla napuštěná minerálním bahnem z Mrtvého moře, které dokáže dokonale detoxikovat tělo a zbavit ho všech škodlivin. Zároveň zpevňuje kůži a zlepšuje její elasticitu.

 • LPG těla a obličeje

  Tato jedinečná technologie proti stárnutí stimuluje přirozené omlazení buněk a zpevňuje jemnou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Hloubkové působení v tkáni znovu aktivuje kolagenovou a elastinovou produkci.

 • Lymfodrenáž

  Náš lymfodrenážní přístroj pro estetickou a medicínskou praxi funguje na principu intermitentní přístrojové komprese (presoterapie). Pracuje s postupující tlakovou vlnou, která umožňuje kompresní lymfodrenáž.

 • Terapie rázovou vlnou

  Terapie rázovou vlnou má pro klientky pozitivní účinek na pokožku, která se stává pružnější a pevnější. Používá se i při postižení pohybového aparátu. Je založena na přenosu mechanické energie do postižené tkáně.

Studia, kde mužete využít našich služeb

 • Adresa
  Praha 1, Václavské nám. 43


  Kontakt
  jalta@bomton.cz
  +420 775 791 063

  Ceník