23. 12. 2020

Přejeme vám krásné Vánoce

Vážení a milí,

blíží se vánoční svátky a s nimi také konec tohoto roku. Proto vám chci nejen popřát všechno dobré, ale také mě tento přelom nutí trochu bilancovat. 

Letošní rok měl být pro Bomton studia velice speciální. 1. února jsme oslavili 25. narozeniny. Měl jsem z toho obrovskou radost, těšil jsem se, jak pro vás připravíme novou kolekci a budeme si ty narozeniny užívat společně s vámi. Jenže nic z toho se nestalo.Na konci února se ani naše republika nevyhnula pandemii Kovid-19 a my jsme museli všechna studia zavřít. 

Přesto nás to semklo, naučili jsme se pracovat jinak, školili jsme se vzájemně online a náš marketingový tým soustředil všechny své síly na podporu e-shopu Rozmazlujse.cz.Když se v květnu studia otevřela a vy jste k nám začali zase chodit, byla to pro nás obrovská satisfakce. Říkal jsem si, že to, co děláme, má svůj smysl. 

Abyste se u nas cítili bezpečně a spokojeně, snažíme se z Bomtonu vytvořit právě takové místo. Dodržujeme všechna opatření i nad rámec těch doporučených.Doufáme a věříme, že si u nás díky tomu odpočinete a svou návštěvu si užijete.

Obrovsky nás těší vám dělat radost, ale když jsme museli na podzim zavřít podruhé, poprvé po těch dlouhých letech jsem začal ztrácet optimismus a víru, že bude lépe. Ale vzal jsem si z toho ponaučení, že nelze žít minulostí, ale pouze přítomností a pozitivně myslet na budoucnost.A také přemýšlet nad tím, jak vám zlepšit zážitek z návštěvy u nás. Každá krize nás může někam posunout, je to skvělá příležitost pro změny a nové nastavení mysli. A právě to nastavení našich myslí by mělo být pozitivní, jedině pak můžeme vše překonat a jít dál.

Ze srdce vám za celý náš Bomton tým přeji ty nejkrásnější Vánoce. Užijte si je v pohodě a v klidu, se svými blízkými, odpočiňte si a načerpejte síly na další rok. Já věřím, že už bude lépe. Pevné zdraví, krásné svátky a šťastný nový rok. Děkujeme, že jste s námi.

Karel Kadlec
zakladatel Bomton studií