Precizně provedený střih s vhodnou barvou vypadá dobře i několik týdnů poté, co od nás odejdete. Každý člověk je osobností, kterou umíme podtrhnout a zvýraznit.

Kadeřnické služby

Stavíme na profesionalitě. I proto u nás pracují osobnosti, které patří k těm nejlepším v oboru. Tyto individuality mají svou práci jako poslání. Sledují trendy, mají kreativní a individuální přístup a budou vám věnovat maximální péči. Jejich profesní výzvou je dokázat vám, kolik krásy se ve vás skrývá.


Vybrané služby

 • Balayage

  Oblíbená melírovací technika barvení vlasů. Výraz pochází z francouzského slovesa balayer, což znamená zametat nebo česat. Název je odvozen od toho, jak se barva vtírá do vlasů. Díky tomu vzniká barevná směs různé intenzity, která vykouzlí živý a naprosto přirozený vzhled.

 • ACIDIC BONDING CONCENTRATE

  Účinná vlasová péče pro kompletní transformaci. Nejkoncentrovanější péče pro dokonalou obnovu, intenzivní péči a ochranu před blednutím barvy. Transformuje všechny typy a textury vlasů, dokonce i ty nejnáročnější a po chemickém procesu.

 • Olaplex

  Vlasové ošetření Olaplex obnovuje zničené vlasy, které po něm budou zdravé a pevné. S Olaplexem není problém přejít z černé barvy až na platinovou blond, a to bez jakéhokoliv poškození nebo oslabení vlasů. Naopak díky účinnosti Olaplexu budou vaše vlasy daleko zdravější a silnější než kdykoliv předtím a barva navíc déle vydrží.

Studia, kde mužete využít našich služeb

 • Adresa
  Praha 1, Václavské nám. 43


  Kontakt
  jalta@bomton.cz
  +420 775 791 063

  Ceník
 • Adresa
  Praha 1, Na Florenci 2116/15


  Kontakt
  florentinum@bomton.cz
  +420 773 102 106

  Ceník
 • Adresa
  Praha 4, Vyskočilova 2


  Kontakt
  brumlovka@bomton.cz
  +420 777 732 620

  Ceník
 • Adresa
  1471 Main Street, Sarasota, Florida


  Kontakt
  simplyspoiled@bomton.net
  simplyspoiledboutique.com
  +1(941)364-3337

  Ceník