Exkluzivní procedury, které ozdraví vaše ruce a nehty přirozeným způsobem. Tolik důležitá věc pro celkový pocit a dojem z váší krásy a dokonalosti.

Manikúra a pedikúra

Manikúra a pedikúra patří mezi ty nejdůležitější aspekty péče o tělo. U nás v Bomton studiích se budete cítit skvěle. Potkáte zde mnoho zajímavých tváří, dozvíte se spoustu novinek a my se zatím postaráme o báječný pocit, který budou mít vaše ruce či nohy.

Vybrané služby

  • Manikúra

    Značka Sparitual patří k tomu nejlepšímu v současné nabídce v péči o nehty – mimo laky si můžete dopřát nehtové elixíry pro výživu kůžičky. Vytvoří dokonalé prostředí připravené pro nejlepší přilnavost laku.

  • Pedikúra

    Péče o nohy - pro celkový pocit a dojem z vaší krásy a dokonalosti. Profesionálové z Bomtonu v rámci klasické pedikúry nabízí tyto procedury: výživa pro nohy, zábal, peeling, pilování, ošetření kužicek a masáž.

  • Gelové nehty

    Gelové lakování (gellak) – nanesení gellaku na nehty vydrží v 2-3 týdny. Jedná se o stejný postup jako při klasickém lakování nehtu – přičemž gellak volně nezasychá, ale „zapéká“ v UV lampě.

Studia, kde mužete využít našich služeb