11.7.2018

NOVÉ LETNÍ BOMTON NOVINY

Milí čtenáři,

hlavním tématem našeho nového čísla je samozřejmě léto. Připravili jsme pro vás letní manuál podle Bomtonu: kam vyrazit na dovolenou, které produkty si s sebou vzít nebo jak se dostat do formy.

Přečtěte si také článek o kudrnatých vlasech. Ženy, které je mají, je často nechtějí a samozřejmě my s rovnými vlasy, bychom si život s kudrnatými vlasy chtěly aspoň na pár dnů vyzkoušet. Slavná new yorská novinářka Carrie Bradshaw (která mimochodem má kudrnaté vlasy) prohlásila: “Možná že některé ženy nemají být zkroceny. Možná prostě potřebují svobodně běžet tak dlouho, dokud nenajdou někoho stejně divokého, kdo poběží s nimi.” No a co, že Carrie doopravdy neexistuje. Chci tím jen poukázat na to, že je někdy fajn přestat se chovat tak, jak byste měli, ale naopak začít dělat to, co opravdu chcete. A když na té cestě najdete někoho, kdo s vámi bude tenhle životní postoj sdílet, máte vyhráno.

Podívejte se také na skvělou kolekci Adama Průchy, který si pohrál s mokrou texturou vlasů, a chce vás tak přesvědčit k nespoutanosti. Přáli bychom si, abyste se nebáli a zkusili trochu experimentovat. Odvázali se a užívali si to.

Přejeme vám nespoutané léto.