O Bomtonu

Bomton studia jsou luxusní kadeřnictví, kde najdete také kosmetické služby, masáže, fitness centrum a kliniku estetické medicíny. Přes 25 let udržujeme svou vedoucí pozici na trhu a jméno Bomton je synonymem pro dokonale vypadající vlasy a perfektní péči o tělo.

Historie Bomton studií se začala psát 1. února 1995, kdy Karel Kadlec otevřel první luxusní salon v Praze, v pasáži Jalta na Václavském náměstí. Dnes má Bomton přes 60 zaměstnanců, tři studia v Praze a jedno na Floridě. Luxusní kadeřnická studia poskytují prvotřídní služby pro časově zaneprázdněné klienty. Letos jsme oslavili už 25. narozeniny a každý den se snažíme naplňovat heslo, že věk je jen číslo. 

Za mnoha našimi úspěchy stojí především touha se neustále zdokonalovat, být těmi nejlepšími v oboru a dělat klienty spokojenými. Stavíme na profesionalitě, a proto u nás pracují osobnosti, které patří k těm nejlepším v oboru. Sledují trendy, mají kreativní a individuální přístup a budou vám věnovat maximální péči. Každý den vám chceme dávat důvod se vracet. Vždy se řídíme naším heslem „Beauty is what we do“. 

 

Bomton studia, a.s.
Praha 1, Václavské náměstí 819/43
IČ: 26437198, DIČ: CZ26437198
Obchodní rejstřík u Městského soudu v Praze. Oddíl B, vložka 7107


Kontakt