O Bomtonu

 

Bomton studio je prvotřídní kadeřnictví. Ale u vlasů rozhodně nekončíme. Najdete zde také kosmetické služby, fitness centrum a kliniku estetické medicíny.

Vzrušující příběh Bomton studií se začal psát 1. února 1995, kdy Karel Kadlec otevřel první luxusní salon v Praze, v pasáži Jalta na Václavském náměstí. Dnes má Bomton přes 60 zaměstnanců, jedno studio v Praze a druhé na Floridě. Naše moderní kadeřnické studio je známe poskytováním prvotřídních služeb pro časově zaneprázdněné klienty. Letos jsme oslavili už 27. narozeniny a každý den se s radostí snažíme naplňovat heslo, že věk je jen číslo. 

Za našimi úspěchy stojí úcta k řemeslu a touha se neustále posouvat vpřed, být těmi nejlepšími v oboru a dělat klienty spokojenými. Protože stavíme na profesionalitě, pracují u nás ty nejlepší osobnosti v oboru. Mají kreativní a individuální přístup, aktuální trendy jim nejsou cizí, uznávají ovšem i nadčasovost a budou vám věnova péči, jaká vám náleží. Naši klietni se za námi pravidelně a rádi vrací. Řídíme se našim heslem ,,Beauty is what we do".

 

Bomton Studio, a.s.
Praha 1, Václavské náměstí 819/43
IČ: 26437198, DIČ: CZ26437198
Obchodní rejstřík u Městského soudu v Praze. Oddíl B, vložka 7107


Kontakt