Bomton Power Concept

Hledáte malé fitness centrum, kde bude cvičení především zábava? Přímo uprostřed Václavského náměstí se nachází Bomton Power Concept. Posilovna, kde si můžete zacvičit na šesti moderních přístrojích Power Plate nebo na interaktivní světelné podlaze Pavigym. 

Trénink v BPC je dokonalou kombinací tvarování postavy a zlepšování kondice zábavnou formou. Přijďte si vytvarovat postavu na skupinových nebo individuálních hodinách pod vedením zkušeného trenéra, který se bude věnovat pouze vám. 

Přístroj Power Plate využívá zdokonalenou formu 3D vibrací, která stimuluje svalová vlákna. Během cvičení se tak zapojí až 95% svalových vláken a čas tréninku se díky tomu zkracuje. Vašich vytoužených výsledků proto můžete dosáhnout v kratším čase a bez zbytečného přetěžování kloubů.

Cvičit u nás můžete také na interaktivní světelné podlaze Pavigym. Ta kombinuje to nejlepší z funkčního tréninku a ve světě je vnímána jako budoucnost fitness. V České republice na ní můžete cvičit jedině u nás v BPC. Trénink je dynamický, zábavný a vyzkoušet můžete osobní i skupinové soutěže. Hecujte se, kdo zvládne víc, kdo bude rychlejší nebo kdo udělá největší pokrok.

V Bomton Power Concept nabízíme také konzultace a měření InBody. Samozřejmostí jsou ručníky ke cvičení i do sprch, kde budete mít k dispozici luxusní kosmetiku Sachajuan. Během lekce je také zajištěn pitný režim.

Služby

SKUPINOVÁ LEKCE

To nejlepší z funkčního tréningu doplněné o nejmodernější technologie a motivaci kolektivu! Přijďte vyzkoušet dynamický tréning pro maximálně šest osob, který trvá 50 minut, a koná se pod vedením profesionálního fitness trenéra. Nejprve vás čeká cardio s využitím Power Plate a Pavigym, další cvičení poté rozvíjí fyzickou kondici a sílu. Ve skupinových lekcích kombinujeme bosu, TRX, kettlebell, balanční pomůcky, zátěže a různé styly, jako je tabata, pilates, jóga i pohybové kondiční posilování. Účinnou lekci zakončíte závěrečným strečinkem. Hecujte se společně a udělejte pořádný pokrok!

INBODY

InBody je revoluční přístroj, který během chvilky vypracuje komplexní analýzu vašeho těla. Změří vaši tělesnou hmotnost a poměr vody, minerálů, tuků a svalů v těle. Všechny hodnoty vám trenér pečlivě a srozumitelně vysvětlí a na základě výsledků vám doporučí druh a intenzitu cvičení. Proces měření trvá přibližně 15 minut.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Individuální lekce je vhodná pro všechny, kteří se cvičením začínají nebo všem, kteří potřebují poradit, chtějí dát cvičení řád a zvýšit jeho efektivitu. Nejprve vás totiž čeká úvodní konzultace s trenérem, který vám sestaví tréninkový plán na míru, samozřejmě dle vašich přání a potřeb. Součástí vstupní konzultace je také měření na přístroji InBody. Lekce trvá 50 minut a trenér se bude po celou dobu stoprocentně věnovat pouze vám. Bude hlídat správné provedení všech cviků.

 

Tým studia

  • Zuzana Fialová Zuzana Fialová
  • Veronika Šindelářová Veronika Šindelářová

Kontakt