11.9.2017

Rodin novinky 2017

 LIP PENCIL

Luxusní tužky na rty jsou obohaceny oleji jasmínu a neroli, které zanechávají rty hydratované a pružné. Linda vytvořila elegantní dřevěné tužky na rty, které odpovídají pěti klasickým odstínům rtů: Red Hedy, So Mod, Tough Tomato, Billie on the Bike a Winks. Linda vždy rty celé překreslí tužkou na rty a pak na ni nanáší rtěnku. Takto má rtěnka bohatou barvenou základnu a nesmaže se.

 

 

 

RODIN 3

Rodin rozšířil své vůně o osvěžující toaletní vodu RODIN 3. Vzrušující muškát se špetkou jasmínu velkokvětého, kanangy vonné a kosatce bledého jsou srdcem vůně. Díky příměsi santalu, pačule a spojením s pižmem vůně zůstává dlouho na pokožce. Tato toaletní vůně evokuje 70. léta, kdy Linda nosívala svěží a lehké parfémy. Stejně jako ostatní vůně RODIN je i RODIN 3 její srdeční záležitostí a rozhodně u ní doma nemůže chybět.

 

 

 

Geranium & Orange Blossom Face Oil

Geranium & Orange Blossom Face Oil je rozjasňující a oživující olej, ve kterém nalezneme kombinaci luxusního esenciálního oleje z pelargónie z Jižní Afriky s nádherným aromatem pomerančového květu z Maroka. Směs oleje z pelargónie napomáhá vyživovat, zklidnit a omlazovat pokožku. Lehký přírodní pleťový olej přináší svěží a uvolňující pocit a zároveň zanechává pokožku vyplněnou, rozzářenou a pružnou.

 

Příběh tohoto konkrétního elixíru je jako vždy spjat s Lindou, která vyvinula Geranium & Orange Blossom Face Oil se svým přítelem a spolupracovníkem Davidem Moltzem, který ji k této ohromující rostlině přivedl a objasnil jí mimořádně přínosy tohoto oleje z pelargonie. Právě to Lindu inspirovalo. Také tentokrát se Linda podílela na výrobě Geranium & Orange Blossom Face Oil a osobně testovala každou dávku, aby se ujistila, že olej splňuje její nekompromisní standardy.