Vyzkoušejte to nejúčinější a nechte se překvapit, jak skvěle a mladě budete opět vypadat.

Speciální procedury

Bomton patří mezi nejmoderněji vybavená studia světa. Naše zkušenost i možnosti, nejúčinnější procedury a školení profesionálové, to je rovnice, která s vámi počítá. Výsledkem je skutečná změna, kterou jistě pocítíte.

Vybrané služby

  • Kyslíková mezoterapie

    Mezoterapie je nejúčinnější nechirurgická metoda, založená na zavedení intradermálních přípravků přímo do problémové oblasti prostřednictvím četných mikrovpichů. Jedná se o účinné oživení a vypnutí pleti a to za pomocí mikrovpichů, kdy se do pleti vpravuje kyslík.

  • Universal Contour Wrap

    Jedinečná metoda ošetření těla a organismu, která pomůže s mnoha problémy najednou. Je určena pro ženy i muže bez rozdílu věku. Kombinace minerálního bahna a tlaku obinadel dokonale detoxikuje tělo, zpevňuje uvolněnou pokožku, stlačuje a zeštíhluje zóny, ve kterých se nejvíce ukládá tuk a podporuje lymfatický systém. Urychluje regeneraci organismu a podporuje vitalitu. Překvapí vás okamžitý efekt ztracených centimetrů.

  • Přístrojová lymfodrenáž

    Díky lymfodrenáži se aktivuje tok lymfy v lymfatickém systému. V návaznosti na to se z těla odstraňují nahromaděné toxické látky. Lymfodrenáž významným způsobem podporuje imunitní systém. Tato metoda také léčí otoky, bolavé svaly a klouby.

Studia, kde mužete využít našich služeb

  • Adresa
    Praha 1, Václavské nám. 43


    Kontakt
    jalta@bomton.cz
    +420 775 791 063

    Ceník