Zimní Bomton noviny

Milí čtenáři, 

tématem tohoto čísla Bomton novin je tajemství. V článku na následujících stránkách vysvětluje psycholog, proč nás tak baví tajemství mít, proč se tak rádi svěřujeme kadeřníkům se svými problémy a proč mnohdy nedokážeme tajemství udržet.

Ať si to uvědomujeme, nebo ne, tajemství je zkrátka všude kolem nás. Už jenom blížící se Vánoce jsou vždy velké překvapení a velká záhada. Jako malí jsme věřili na Ježíška, a tak byl pro nás Štědrý večer opravdu magický zážitek. Dnes už sice víme, jak to s těmi dárky je, ale i přesto se stále rádi vzájemně překvapujeme a děláme si radost. A do poslední chvíle před ostatními tajíme, co na ně pod stromečkem čeká.

Tajemstvím také do poslední chvíle bylo, kdo vyhraje letošní ročník soutěže AICHI. My už to při psaní těchto řádků víme, vy se podívejte na stranu 27. Také si přečtěte, co nás tento měsíc potěšilo, jak vytvořit dokonalý nude make-up nebo kde ve světě najdeme ty nejkrásnější zahrady.

S velkou radostí vám také představujeme naši novou kolekci pro rok 2018. Jmenuje Secret Garden, tedy v češtině Tajemná zahrada. Místo, kde se dějí zvláštní věci. Místo, které vás naprosto pohltí. Místo, kde se sny stávají skutečností. Račte vstoupit.

 

Krásný podzim, veselé Vánoce a skvělý rok 2019.

 

Anna Basiková
Šéfredaktorka